Mleczna Droga

Poradnia laktacyjna

  • Jesteś w ciąży i chciałabyś dobrze przygotować się do karmienia piersią?
  • Jesteś świeżo upieczoną mamą, która ma problem z nawałem mlecznym?
  • Masz problem z przystawianiem dziecka do piersi, z bolesnością podczas karmienia?
  • Jesteś w kryzysie i masz dosyć karmienia piersią?
  • Jesteś mamą wcześniaka?
  • Urodziły Ci się bliźnięta i chcesz je karmić tylko piersią, pomimo głosów, że jest to niemożliwe?
  • Masz zapalenie piersi i nie wiesz co robić?
  • Zostałeś właśnie tatą i szukasz dla żony/partnerki fachowej pomocy laktacyjnej?Pomocy tej udzielamy w różnych formach:

Wizyta domowa

Wizyta w gabinecie

Konsultacje onlineNie jesteście sami - chętnie Wam pomogę ;-)

Poradnia Laktacyjna "Mleczna droga" (działa od 2007 roku) powstała właśnie po to, aby wspierać kobiety/rodziny w rozwiązywaniu problemów związanych z karmieniem piersią.

Jestem Międzynarodowym Konsultantem Laktacyjnym IBCLC, profesjonalistką w dziedzinie laktacji z wieloletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Konsultacji udzielam w domu mamy (patrz: wizyta domowa) oraz w gabinecie (patrz: wizyty w gabinecie). Dojeżdżam również w okolice Poznania (Swarzędz, Zalasewo, Dąbrówka, Kórnik, Borówiec, Komorniki, Stęszew). Możliwość konsultacji w weekendy!

Oferuję konkurencyjne ceny i krótkie terminy.

Warto wiedzieć, że chcąc uzyskać poradę laktacyjną na wysokim, fachowym poziomie z zakresu III stopnia wiedzy o laktacji (mamy 1,2 i 3- najwyższy poziom) należy szukać osoby z tytułem Konsultanta IBCLC (International Breastfeeding Certified Lactation Consultant) lub Doradcy Laktacyjnego CDL.

Listy konsultantek IBCLC z aktualnymi danymi i numerami certyfikatów można znaleźć na stronie www.laktacja.org a doradczyń CDL na stronie Centrum Nauki o Laktacji. Wiele osób załącza skany swoich certyfikatów na stronach informacyjnych o swojej działalności.

Jeżeli ktoś wykorzystuje tytuł "Doradca Laktacyjny" a nie może wykazać się aktualnym certyfikatem, to używa go w sposób nieuprawniony i jego usługa nie spełnia wymogów profesjonalizmu i odpowiedniego poziomu merytorycznego w doradztwie laktacyjnym.


Zapraszam do obejrzenia materiału wideo dotyczącego porad laktacyjnych: